067 266 40 68
               099 119 07 72
               093 799 88 93
               04594 3 49 38
ІНФОРМАЦІЙНО-ТРЕНІНГОВИЙ ЦЕНТР
  
  
  

ЧОМУ МИ ?

3 причини обрати  Центр «Школа Успіху»

ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ

Наші програми розроблені з урахуванням нових програм і технологій, що відповідають Загальним Європейським Стандартам і успішно застосовуються в навчальному процесі. Ми постійно знаходимося в пошуку свіжих ідей, нових сучасних методів, інструментів навчання і консультування.

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Наша команда – це висококваліфіковані викладачі-тренери, що мають великий досвід роботи в навчальних закладах.

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Ми несемо повну відповідальність за якість наданих послуг і завжди йдемо назустріч побажанням наших клієнтів.

КУРСИ ІНОЗЕМНИХ МОВ

НАША КОМАНДА

VaskovaBeregnayaGalicinaKuhtykNovickaPyavkaRaboheva

ВІДГУКИ НАШИХ СТУДЕНТІВ

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ

Інколи у бажаючих записатися на курси, щоб вивчати іноземну мову, не виходить займатися з групою через нестабільний графік роботи або часті ділові відрядження. В такому випадку Ви можете вибрати для себе індивідуальне навчання за індивідуально підібраною програмою, яка відповідає Вашому запиту.

Принцип роботи центру «Школа Успіху» в тому, що ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, консультуємо його і допомагаємо в досягненні поставлених цілей.

Репетитори центру іноземних мов “Школа Успіху” зроблять все необхідне, щоб Ви отримали найвищий  результат в навчанні!

Щоб записатися на консультацію до репетитора, телефонуйте за  телефонами центру «Школа Успіху».

 

ПО SKYPE

 З розвитком IT технологій стало можливим дистанційне навчання по Skype. Сидячи вдома або на своєму робочому місці, Ви можете приділити годину часу для корисного проведення часу – вивчення іноземної мови. Ми пропонуємо послуги досвідчених фахівців і індивідуальний підхід до кожного клієнта. Телефонуйте, пишіть. Чекаємо на Вас!

Щоб записатися на консультацію до репетитора, телефонуйте за  телефонами центру «Школа Успіху».

 

ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ

  На думку багатьох авторитетних викладачів і методистів вивчати іноземні мови найкраще саме в групі. При регулярному відвідуванні занять у слухачів починається поступове і впевнене зростання в знаннях і уміннях. Адже на заняттях Ви чуєте не тільки себе, а й інших людей, берете участь в спілкуванні, дискутуєте, опрацьовує мову в рольових іграх, діалогах, домовляєтеся, імпровізуєте. Групові заняття більш насичені як інформаційно, так і емоційно. Але найголовніше – це командний дух, який тримає всіх учасників навчального процесу в постійному режимі напруженої роботи, не дає «випасти» із загального ладу, стимулює підтягуватися слабким до сильніших студентам. Займаючись в групі, легше розговоритися, легше розвинути в собі розуміння на слух іноземної мови. У групі навчання відбувається більш творчо і цікавіше, тому що кожен студент вносить частинку своєї індивідуальності в загальний процес.

Наприклад, для того, щоб записатися в групу з вивчення англійської мови або німецької, ми проводимо безкоштовне консультування, тестування та визначення рівня знань слухача. 

Щоб записатися на співбесіду, телефонуйте до центру «Школа Успіху».

КОРПОРАТИВНЕ НАВЧАННЯ

Корпоративне вивчення іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська, італійська, польська, турецька, російська).

Шановні співробітники компаній!

Ми раді бачити вас серед своїх клієнтів!

Корпоративне навчання – це індивідуальне або групове навчання з нашими викладачами з використанням оригінальних навчально-методичних розробок. Наш викладач приїде до вас в офіс, проведе тестування ваших знань, зробить необхідні рекомендації і підбере необхідну навчальну літературу для вивчення обраного вами іноземної мови.

Корпоративне навчання передбачає оволодіння основними видами діяльності:

Уміння спілкуватися на ділові теми і вести переговори, проводити співбесіди, робити повідомлення;

аудіювання текстів (сприйняття текстів на слух), їх обговорення і виконання необхідних вправ;

читання статей, текстів, анотацій для поповнення словникового запасу;

письмова мова (оволодіння вміннями та навичками ведення ділової переписки і кореспонденції)

Курси іноземних мов “Школа Успіху” готові до плідної співпраці з компаніями, метою яких є стати успішними у вивченні іноземних мов.

НАШИ ДОСТИЖЕНИЯ