067 266 40 68
               099 119 07 72
               093 799 88 93
               04594 3 49 38
ІНФОРМАЦІЙНО-ТРЕНІНГОВИЙ ЦЕНТР
  
  
  

an image

ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ

Іноді бажаючим записатись на курси, щоб вивчати іноземні мови, незручно займатися з групою у зв’язку з нестабільним графіком роботи або частих ділових відряджень. В такому випадку, Ви можете обрати для себе індивідуальне навчання по індивідуально підібраній програмі, яка буде відповідати Вашим запитам. Якщо слухач планує навчитися вільно спілкуватися англійською або, наприклад, польською мовою, тоді йому треба більше усної практики, щоб навчитися говорити англійською або польською мовою. В такому випадку, Ви можете обрати для себе індивідуальне навчання по індивідуально підібраній програмі, яка буде відповідати Вашим запитам.

Репетитори центру іноземних мов “Школа Успіху” зроблять все необхідне, щоб Ви отримали  найвищий  результат в навчанні!

 

ПО SKYPE

З розвитком IT технологій стало можливим дистанційне навчання по Skype. Сидячи вдома або на своєму робочому місці, Ви маєте можливість з користю провести час – вивчати іноземну мову. Ми пропонуємо  послуги досвідчених спеціалістів та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Телефонуйте, пишіть. Чекаємо Вас!

Щоб записатися на консультацію до  репетитора, звертайтеся по телефонам  центру «Школа Успіху».

an image

ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ

  На думку багатьох авторитетних викладачів і методистів вивчати іноземні мови краще за все саме в групі. При регулярному відвідуванні занять у слухачів можна помітити поступове та впевнене зростання в знаннях і навичках. Адже на заняттях Ви чуєте не тільки себе, але й інших людей, приймаєте участь в спілкуванні, дискутуєте, пропрацьовуєте говоріння в рольових іграх, діалогах, навчаєтесь домовлятися, імпровізувати. Групові заняття більш насичені як інформаційно, так і емоційно. Але найголовніше, це командний дух, який тримає усіх учасників навчального процесу в постійному режимі напруженої роботи, не дозволяє  «випасти» із загального ритму, стимулює підтягування слабкіших студентів до сильніших. Займаючись в групі, простіше розговоритися, простіше розвинути в собі розуміння на слух іноземної мови. В групі навчання проходить більш творчо та інтенсивно, тому що кожний студент вносить часточку своєї індивідуальності в загальний процес.

Для того, щоб зарахувати в групу по вивченню іноземної мови, ми проходимо безкоштовне консультування, тестування і визначення рівня знань слухачів та учнів.

Щоб записатися на співбесіду, звертайтеся по телефонам  центру «Школа Успіху».

 

an image

КОРПОРАТИВНЕ НАВЧАННЯ

Корпоративне вивчення  іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська, турецька, польська та російська і ділова українська мови).

Шановні працівники компаній!

Ми раді бачити вас серед своїх клієнтів!

Корпоративне навчання – це індивідуальне або групове навчання з нашими викладачами за допомогою оригінальних навчально-методичних розробок. Наш викладач приїде до Вас в офіс, проведе тестування ваших знань, зможе дати необхідні рекомендації і підбере необхідну навчальну літературу для навчання вибраної Вами іноземної мови.

Корпоративне навчання передбачає опанування основних видів діяльності:

Вміння спілкуватися на ділові теми, вести переговори, проводити співбесіди, робити повідомлення;

аудіювання текстів (сприймання текстів на слух), їх обговорення і виконання необхідних вправ;

читання статей, текстів, анотацій для поповнення словникового запасу;

письмова мова (оволодіння уміннями і навичками ведення ділової переписки і кореспонденції)

Курси іноземних мов “Школа Успіху” готові до плідної співпраці з компаніями, метою яких є досягнення успіху у вивченні іноземних мов.